A legújabb hírek

Divatőrült kerestetik, csatlakozz a Harley-Davidson csapatához!

17 szeptember 2018

Van ízlésed, vagány stílusod és belevaló vagy? Érdekel a divat és nem esel kétségbe reggel a tükör előtt az outfited megalkotásakor? Szívesen adsz másoknak is kreatív tippeket az öltözetüket illetően? Mit szólnál hozzá, ha a belváros szívében, a Fashion Streeten tehetnéd mindezt, ráadásul a legendás amerikai márka, a Harley-Davidson prémium termékeinek társaságában?

inline_y06f0b55061e919582215e9bb845b38e_951cde00a86a.jpgGyere és merülj el a Harley divatvilágában, légy értékesítői csapatunk tagja! Tapasztald meg, milyen mosolygós arccal munkába menni minden nap és jó fej arcokkal megismerkedni és beszélgetni.

Mik lesznek a feladataid?

Ruházati termékek és ajándéktárgyak értékesítése
Raktári készletek figyelése
Vevői megrendelések összekészítése és postázása

Milyen elvárásokat támasztunk feléd?

Kommunikációképes középfokú angolnyelv-tudás,
Karizmatikus, elkötelezett, kreatív személyiség,
Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés,
Fiatalos lendület, pozitív gondolkodás.
Értékesítői tapasztalat nem feltétel, de előnyt jelent!

Mit kínálunk?

Versenyképes kereseti lehetőség
Fiatalos, vidám csapat
A munkavégzés helye: Budapest, Bécsi utca 6. - Fashion Street
Munkarend: hétfőtől-vasárnapig heti 5 nap

Jól hangzik? Gyere és látogass el hozzánk a Fashion Store-ba, lépj be az ajtón, nézz szét a vagány, prémium ruhák és kiegészítők között, és küldd el nekünk fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a következő címre: Dobai Dániel Cégvezető részére E-mail: d.dobai@harley.hu

ALL FOR FREEDOM, FREEDOM FOR ALL!