A legújabb hírek

ÚJ MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

15 június 2018

A H-Budapest Kft. a Harley-Davidson motorkerékpárok budapesti márkaképviselete, a cég csapatának további erősítésére keres új kollégát a következő pozícióba:

Ruházati értékesítő/ Bolt vezető

inline_wf22fb741acd260df73a824233a6b215_6efb931476a4.jpgFőbb feladatok:
Ruházati termékek és ajándéktárgyak értékesítése
Raktári készletek figyelése
Rendelések összekészítése és leadása beszállítók felé,
Vevői megrendelések kezelése, nyomon követése,
Közvetlen kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, partnerekkel,
A márka hírnevének öregbítése.

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények:
Kommunikációképes középfokú angolnyelv-tudás,
Karizmatikus, elkötelezett, kreatív személyiség,
Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés,
Fiatalos lendület,
Pozitív gondolkodás.

Előnyt jelent:
Kiskerekedelemben  vagy kapcsolódó területen szerzett tapasztalat,
Értékesítői tapasztalat
Bolti eladói, vagy vezetői végzetség

Amit kínálunk:
Versenyképes kereseti lehetőség
Fiatalos, vidám csapat

A munka végzés helye : Budapest Fashion Street
Munkarend:  Hétfőtől-Vasárnapig heti 5 nap

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el e-mailben pályázati anyagait (fényképes önéletrajz, motivációs levél) címünkre:

H-Budapest Kft.
Dobai Dániel Cégvezető részére
E-mail: d.dobai@harley.hu